Vítáme vás v našem obchodě bylin

Aktivace metabolismu

Býváte unaveni? Pijete moc kafe? Nespíte dobře? Bylinná směs na aktivaci metabolismu v té nejlepší kombinaci. Jedinečnost této směsi je její složení, které Vaše tělo dostane do obrátek. Je čas změnit Vaše tělo k lepšímu.

Detoxikace organismu

Cítíte na sobě únavu, přes den nemáte energii, špatná koncentrace, deprese, bolesti hlavy nebo také časté virózy. Možná je čas říct si dost a dát svému tělu bylinnou směs, která vám může pomoci.

Kvalitní spánek

Říká se: cítím hořkost na srdci a to je právě ono. Je to způsobeno emocemi ve všech rovinách, stresem, který je v dnešní době hojně opomíjen. Nemůžete spát? Máte hlavu plnou starostí či strastí? Tak je to právě čaj přímo pro Tebe

Energie těla

Energie je základem života. Potkali jste někdy energického člověka? Pokud ano, řekli jste si někdy, ten má super energii. Možná využívá přírodní bylinky k nakopnutí těla. A to je základem této bylinné směsi.

Odkyselení organismu

Cítíte pocit v těle, že není něco v pořádku? Možná Vám tělo dává najevo, že máte kyselost v těle. Co to znamená? Máte ospalky po ránu v očích? Pálí Vás oči přes den a cítíte nepříjemný pocit a nemáte chuť k jídlu? Je to velmi pravděpodobné, že tělo potřebuje oddych.

Aktivace ledvin

Máte kruhy pod očima? Záněty močového měchýře? Nebo také ledvinové kameny? Jste tady správně. Je to přesně čaj pro vás, který vám pomůže podpořit ledviny jako ještě nikdy.

Aktivace jater

Akné? Ekzém? Vyrážky? Pokud ano tak nemáte játra v kondici a je třeba to řešit. Játra patří mezi orgán, který bojuje s toxikací a pomáhá řešit problémy. Veškeré tzv. jedy, které do sebe dostáváte nejen z jídla, ale i z ovzduší řeší játra. Pomozte jim a ony pomůžou Vám.

Dřevěná lžička

Dřevěná lžička na bylinky je nedílnou součástí. Čaje i bylinky nesmí nikdy přijít do styku s kovem. Proto při jeho přípravě nepoužíváme žádné kovové předměty ať už lžičky či sítka. Čaj znehodnocuje a unikají všechny aromatické látky a většina látek, které nám pomáhají se zdravím.

Pokud jste došli až sem, musím Vám moc poděkovat za to, že jste navštívili náš obchod.

Budeme moc rádi pokud Vám naše bylinné směsi budou chutnat. Pro nás to byla velká výzva udělat velmi dobré bylinné směsi a věříme tomu, že i Vám budou chutnat a najdete si v každé z nich to svoje, ale není to přeci jen o té chuti, ale hlavně o zdravotní složce pro tělo. 

"Jan Dragomir"