Energie těla

Jak už z názvu vyplývá tak se tato směs zabývá tzv. nakopnutím Vaší energie.

Cítíte se unavení? Nemáte motivaci a energii na Vaše koníčky? Možná nemáte životní energii.

V této směsi je 8 složek, které jsou přímo určené pro aktivaci energie.

O každé z nich Vám napíšu, aby jste věděli co na Vás čeká. 


Kopřiva nať

Má silné detoxikační účinky, je močopudná, čistí krev i ledviny. Kopřiva je přírodním zdrojem železa, takže podporuje krvetvorbu. Pomáhá imunitnímu a cévnímu systému, srdci a napomáhá i při léčbě cukrovky. Používá se při revmatismu, DNĚ i při kožních onemocněních jakými jsou alergie, ekzémy, akné. Působí proti bolestem hlavy a předchází pocitům slabosti a únavy.. Zlepšuje stav našich kloubů a zbavuje nás pocitu slabosti a únavy díky serotoninu, kterému se říká hormon štěstí.


Zelené maté

Věřím, že maté je nejoblíbenějším nápojem na jihu Ameriky. Tradice maté u indiánských kmenů je velmi známá. Indiáni pili maté, aby dokázali a vydrželi tancovat kolem ohňů. Maté obsahuje kofein, ale také minerální látky jako je magnesium, vápník, fosfor, železo, draslík a mnoho dalších. Vitamin A, B, C, E, a další. Také má mnoho antioxidantů, které nám chrání buňky před volnými radikály. Maté může pomoci při nachlazení, jelikož obsahuje vysoké množství vitaminu C. Velkou výhodou maté je, že má vlastnost tlumit hlad a proto je vhodné a využívá se při redukčních dietách. Ženám pomáhá odstranit pocit oteklosti před začátkem menstruace.


Zelený čaj – Gunpowder

Čínský čaj lehce natrpklé chuti. Střelný prach je název velice trefný, protože je smotán do kuliček. Po zalití si můžete vyslechnout věhlasný koncert praskání pokud přiblížíte ucho k nádobě kde hraje. Gunpowder je jeden z čajů, který má v sobě velkou dávku čajového kofeinu. Zelený čaj je všeobecně známý jako nápoj, který je v čině považován za zelené zlato a pro jeho zdravotní účinky je vhodný pro všechny, kteří to myslí se svým zdravím opravdu vážně. V Číně je zelený čaj známý již několik tisíc let a právem patří Čína a Japonsko mezi země s nejnižším počtem lidí s civilizačními chorobami. Zelený čaj má v sobě velkou dávku antioxidantů, které chrání naše buňky před volnými radikály.


Maca

Má pozitivní vliv na organismu v celé jeho velikosti. Má se za to, že zlepšuje psychickou i fyzickou kondici. Má vliv na vitalitu a podporuje energii. Jeden z dalších příznivých bodů je její vliv na mozek a pomáhá při přemýšlení. Maca je brána jako afrodiziakum a proto by neměla chybět v žádné domácnosti. Pro dámy je maca vzácná pro její skvělé účinky na menstruační cyklus, který harmonizuje. Je skvělým antioxidantem a pomáhá bojovat se stresem a tím pádem i zlepšuje kvalitu spánku. Jakožto v každé složce tak i zde najdeme širokou škálu vitaminu a minerálů.


Guarana

Patří mezi stimulant, který má vliv na nervovou soustavu. Při prvních pocitech únavy dodává energii a tím pádem zlepšuje i soustředění. Po guaraně máte chuť do života a její účinek je u každého jiný, ale má výdrž až 8 hodin. O guaraně je známo, že má větší účinky na tělo než samotná káva. Guarana obsahuje v jednom šálku až 4 x více kofeinu než káva. Guaranu nesmí užívat děti, těhotné a kojící ženy. Dále pak není vhodná pro lidi trpící kardiovaskulárním onemocněním.


Černý rybíz plod

Černý rybíz se používá jako posilující prostředek. Může pomoci při únavě a stresu. Obsahuje vitaminy A, B1 a vitamin C. Pro jeho kyselejší chuť je v čaji velmi vhodnou složkou.


Ibišek

Používá se jako barvivo do různých čajových směsí. Je přírodním zdrojem vitaminu C.


Citronová tráva

Už z názvu vyplývá, že její chuť poznáte, protože připomíná vůní citrónu. Může se také používat při trávicích obtížích.


Upozornění:

Nesmí užívat děti, těhotné a kojící ženy. Dále pak není vhodná pro lidi trpící kardiovaskulárním onemocněním.

"Jan Dragomir"